1939-1940 Fotóművészet II. évf. 1-9 sz., III. évf. 1-2. sz. 1939 január - szeptember., 1940. nov. - december. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, illusztrációkkal. Benne Dulovits Jenő, Szöllőssy Kálmán, Ramhab Gyula és mások fotóival. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. .
De Valiga in Hungary. De Valiga Magyarországon. Bp., 1997., Budapest Galéria, 84 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Bukta Imre, dr. Máriás Béla, Swierkiewicz Róbert és mások. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1; 103 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésekben, az elülső szennylapok hiányznak, foltos lapokkal.
1984 Artpool Letter (AL) 10. szám. Szamizdat művészeti folyóirat egy száma (összesen 11 szám jelent meg). Számos fekete-fehér fotóval. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
Rippl-Rónai József emlékkiállítása. Petrovics Elek és Lázár Béla előszavával. Az Ernst-Múzeum századik kiállítása. Bp., 1928., Ernst-Múzeum, 1 (színes) t.+23 p+5 t. Fekete-fehér és 1 db színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány ceruzás aláhúzással, a borítón kis folttal. Ritka!
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés. [Bartók Béla úti cím...