Gyermeki játékok. Vezető a Magyar Nemzeti Múzeum gyermekjáték-történeti kiállításához. 1969/70. Szerk.: Moskovszky Éva. Bp., 1969., Magyar Nemzeti Múzeum.
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. Bp., 1937, Stádium, 56 p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált, köztük 5 kihajtható. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sérült, viseltes.
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, részben szakadt elülső szennylappal, kissé foltos lapokkal.
Szabó György: Szántó Piroska. Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, sérült papír mappában, hiánytalanul.
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.