17078.
431. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
43
Dr. Lucas Ede - Dr. Medicus Frigyes: A gyümölcstenyésztés tana. Bp., 1879, Rautmann Frigyes. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.