Dr. Lucas Ede - Dr. Medicus Frigyes: A gyümölcstenyésztés tana. Bp., 1879, Rautmann Frigyes. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 200 számozott példányban, de ez számozatlan példány. A szerző, továbbá Cseh Károly költő és Fejér István fotóművész, és Mandák ...
Bernát Jenő: Tanulmányok. Az agrárpolitika és a magyar agrármozgalom köréből. Bp., 1927, Pátra. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy lap sérült.
Bernátsky Jenő: A veteményes kert. Bp.,1921., Athenaeum. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben,felvágatlan lapokkal, benne "Hiszek egyes bélyegzéssel", szakadt borítóval.