8 000 HUF
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története. 1867-1918. I-II. kötet. Magyar Szemle könyvei VIII-IX. kötet. Bp.,1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egész- és félvászon kötésben, a borítókon kopásnyomokkal, az I. kötet hiányos címlappal, ceruzás aláhúzásokkal, a II. kötetben aláhúzásokkal és lapszéli jegyzetekkel, feltehetőleg egy szakembertől, történésztől, a lapok között újságcikkekkel, valamint eredeti számlával.