3 000 HUF
Simon Péter: Király és haza. Pillantás I. Ferenc József uralkodására 1886-tól 1892-ig. A "Király és nemzet" folytatása öt könyvben. II-III. könyv. II. könyv: 1886-1888. III. könyv: Rudolf trónörökös. Bp., 1899, Weissenberg Ármin. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.