Kloska Tamás-Tömöri Szilvia-Sári Zsolt: Amikor minden más lett - Élet a nagy háború alatt és után. Szentendre, 2020, Szabadtéri Néprajzi Múzeum. 173 p. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Gerardo Reichel-Dolmatoff: San Augustin. A Culture of Colombia. New York-Washington,1972,Praeger. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Gracza György: Talpra magyar! 1848-iki szabadságharcunk rövid története. A serdültebb ifijúságnak. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés.
N. Mandl Erika: Színház a magyar sajtóban a két világháború között. A sajtóforrások szerepe az összehasonlító színháztörténeti kutatásokban, különös tekintettel a Napkelet és a Magyar Szemle színházi rovatára. Irodalomtörténeti füzetek. Bp., 2012., Argumentum. Kiadói papírkötés.
Tóth Péter: Nógrád vármegye nemesi közgyűlési jegyzőkönyveinek regesztái (1652-1656). Salgótarján, 2001., Nógrád Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
Markó László: A magyar állam főméltóságai Szent Istvántól napjainkig. Budapest, 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítón egészen apró hibákkal, máskülönben jó állapotban.