17173. 431. Closed Online auction Books: Judaica
4 000 HUF
0 HUF
Mandowsky - Garai Lili: Zsidó mesekönyv. (Hat szövegképpel.) [Komárno, 1937. ,,Virradat" ny.], 157+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón felirattal, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : hsz