dr. Vida Márton (szerk.): Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Bp., 1939. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. I. köt.: Ros-hássonó-ünnep első napjára. Ford.: Schön József. Bp., én., Schlesinger József. Magyar és héber nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés
Magyarországi zsinagógák. Szerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázás- és kopásnyomokkal.
Omzsa-Haggáda. Ribáry Géza dr. bevezetésével. Munkácsi Ernő dr történeti és művészeti tanulmányával. Kohn Zoltán dr fordításával és magyarázatával. Bp., 1987., Korona GT,(Egyetemi-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Az 1942-es kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.