6 000 HUF
Carl von Clausewitz: A háborúról. I-II. köt. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. A bevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Monoszlay Gyula. Bp., 1961, ZrÃnyi, 348p., 517 p. Kiadói egészvászon-kötés, minimális kopással, kihajtható térképmellékletekkel. Megjelent 4000 példányban.