16531. 431. Closed Online auction Books: Military
1 200 HUF
0 HUF
Dombrády Lóránd: A magyar gazdaság és hadfelszerelés. 1938-1944. Bp., 1981., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : tg