4 000 HUF
[Habsburg Károly]: A strategia elvei. 1796-ki németországi hadjárat előadásával felvilágosítva Károly Austriai Főherczeg által. II. köt. Ford.: Kiss Károly. Pest, 1862, Egenberger Ferd., IV, 5-265+2 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, közte a: "M. Kir. Pécsi 19. Honvéd Gyalogezred" bélyegzésevel.