16532. 431. Closed Online auction Books: Military
1 200 HUF
0 HUF
Katonai tereptan tankönyv II. Tisztek, tisztiiskolák (-tanfolyamok) részére. Gyakorlati rész. Bp., 1966., Honvédelmi Minisztérium. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert