17130.
431. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Bp., 1948, Új Idők (Singer és Wolfner), 286+(1) p. + XVI t. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.