17110.
431. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
Bolyai Bolyai János: A tér absolut igaz tudománya. Scientia Spattii Absolute Vera. Előszóval, magyar fordítással, s magyarázatokkal Suták Józseftől. Bolyai J. életrajzával Schmidt F.-től. Bp., 1897., Schmidt Ferenc, XXVIII+143 p. + II t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.