17112.
431. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Hankó Vilmos: Chemia a mindennapi életben. Bp.,én. (cca 1913),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.