17131.
431. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Ja. M. Perelman - B. A. Brodszkij: GyógyszerkészÃtmények analÃzise. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, néhány koszos, foltos lappal. Megjelent 1100 példányban.