2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
B. Eötvös József: A karthausi. Egy kötetben. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 1 (díszcímlap) t. + 482 p. Ötödik, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bejegyzéssekkel, foltos lapokkal, körbevágott díszcímlappal, 320-335. oldalak között kijáró lapokkal.