17387. 431. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Babits Mihály: Elza pilóta vagy a tökéletes társadalom. Regény. Bp., [1933], Nyugat (Viktória-ny.), 362+4 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras