3 000 HUF
Hasznos kalauz. Útmutató az életben előforduló mindennemű tudnivalókra, ismeretekre nézve. Bp., 1899., Hornyánszky Viktor, XVI+313 p. Javított gerincű, illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.