3 000 HUF
Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanoban. Bp., 1943., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban, foltos, kopott borítóval, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.