1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Mikszáth Kálmán: Apró gentry és a nép. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), VIII+240 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal, hiányzó címlappal (IV/V.), az utolsó 2-3 lap hiányzik.