2 400 HUF
13
Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum, 1 (címkép) t.+VI+2+263 p.+ 6 t. + 8 (hasonmás) t. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos vászon díszkötésben, márványmintás lapszélekkel, kopott, sérült