20 000 HUF
Századok Legendái. 1913. január-december. (Teljes évfolyam, két kötetben). Bp., 1913, Hornyánszky Viktor-ny. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fakó, kissé foltos gerinccel, a borítókon néhány kis sérüléssel, folttal, helyenként sérült, kijáró lapokkal és képtáblákkal.