17390. 431. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Vetró Lajos Endre: Béla czigány. Marosvásárhely, 1909. Róth Antal. Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon kötésben, beragasztott fényképpel Kopott, egy lap sérült
Photo of the item taken by : karap_norbert