Vecsernyés Imre: Ének. Nagy László fotóival. H.n., 1999, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldala kopott, egyébként jó állapotban.
Remethey Fülepp Dezső: A nagy szenvedély. A dohányzás története. Bp., 2016, Kortárs Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban, volt könyvtári példány.
Byron: Mazeppa. Ford.: Kosztolányi, Dezső. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 44+2 p. Első kiadás. A címlapot Divéky József (1887-1951) rajzolta. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülésnyomokkal.
Itámár Jáoz-Keszt versei. Mezei András utószó. Új Pegasus. A szerző, Itamár Jáoz-Keszt (1934-2021) magyarországi születési izraeli költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Európa. Kiadói papírkötés.
Alföldy Jenő: Halandó kézzel halhatatlanul. Elemzések és tanulmányok Illyés Gyula verseiről. Csoóri Sándor előszavával. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
Beke György: Advent a kaszárnyában. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Csíkszereda, 2003, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.