Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
P. Szathmáry Károly: Gondos András története vagy "Legfőbb kincs az egészség." Jó Könyvek 47. Bp., ,Méhner Vilmos, foltos, szakadt, ceruzás bejegyzésekkel, 30+2 p.
Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Korrajzok XV-XVII. füzet: Beöthy Zsolt. Szerk.: Kőrösi László. Kortörténeti Könyvtár XV - XVII. füz. Bp., 1895., "Pártia" Rt., 200 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt,gyűrött borítóval, a címkép kijár.
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.