Poós Zoltán: Szivárvány Áruház - egy korszak kultikus tárgyai. Bp., 2001, Papirusz Book. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Stendhal: A pármai kolostor. Ford.: Illés Endre. A fordító, Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító részére DEDIKÁLT. Bp., 1958, Európa. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
Orbán Viktor: A történelem főutcáján - Magyarország 1998-2002. Orbán Viktor miniszterelnök beszédei és beszédrészletei. Összeáll.: Schmidt Mária. Bp., 2003., Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Vitaanyag Tóth Árpád születésének 100. évfordulójára. Összeáll.: Nagy János. DEDIKÁLT! Bp., 1986., TIT, 36 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. + Tóth Árpád összes versei. Bevezette s a hátrahagyott költeményekkel, és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., én., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ...
Carlos Alvar-José-Carlos Mainer-Rosa Navarro: A spanyol irodalom rövid története. Ford.: Mester Yvonne, Pávai Patak Márta. Bp., 2002., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Moldova György: Bűn az élet... (Riport a rendőrökről.) A szerző ALÁÍRT példány. Bp.,1988.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Az Európai Irodalom Kincsesháza sorozat 2 kötete: Az olasz irodalom kincsesháza. Szerk.: Ruzicska Pál. A bevezetést írta: báró Villani Lajos. + Az angol irodalom kincsesháza. Szerk.: Halász Gábor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon némi kopással.