Szkárosi Endre - Arany Imre: Verboterror. Performanszköltemények. Bp., 2013, Magyar Műhely Kiadó, 93 +(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szkárosi Endre (eredeti nevén: Horváth Endre) (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, intermediális művész, előadó által DEDIKÁLT példány. "SZKÁROSI ENDRE, a kortárs avantgár...
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.
Zachár Ilona: ....és terjesztém a szent tüzet. I-II. köt. Bp.,én., Grill. Kiadói félvászon-kötés, Dajbukát Gergely ex libris-szével és ajándékozási soraival.
Tóth Krisztina: Pixel. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.