2 800 HUF
9
Balits Antal: A kath. egyház és ellenei. Eléadva hét nagybőjti és egy silvester-esti sz. beszédben, mellyeket Győrött tartott dr. Balits Antal, ... Győr, 1883., Szerzői kiadás, Czéh Sándor-ny.,V+2+153 p. Korabeli aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel és címkével, a borítón egészen kis foltokkal.