3 000 HUF
Grosz József: Bevezetés az ó szövetségi szent könyvekbe. Ford.: ifj. Gebé Andor. Eger, 1888, Érseky Lyceumi KÖnyvnyomda, 231 p. Kissé kopott átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel.