3 800 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla rajzaival. Magyar Kincsek I. Bp., (1940), Athenaeum, 118+(1) p. + 5 (színes képtáblák) t. Szövegközi és egészoldalas, színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal 1942 karácsonyából.