2 000 HUF
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Mackó úr Bakonyban. Mackó úr az alföldön. Mackó úr a tengeren. Bp.,[1948.], Új Idők (Singer és Wolfner.) Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel, tulajdonosi névcímkével.