2 800 HUF
Sigrid Boo: Kisasszony szobalány. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Singer és Wolfner. A borítékképet és az illusztrációkat Beltaini Braung Olga rajzolta. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, laza fűzéssel, 1942-es ajándékozási sorokkal.