17158. 431. Closed Online auction Books: Technics
2 000 HUF
0 HUF
Ernst Mach: Kultur und Mechanik. Stuttgart, 1915, W. Spemann, 86 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : hsz