15121.
431. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Balla Vilmos: Régi pesti kávéházak legendái. - Multszázadbeli lokáltulajdonosok, törzsvendégek és egyéb híres alakok a márványasztalok körül. - Nevezetes históriák a ködbesüllyedt időkből. - Elfelejtett pesti furcsaságok, eltünt furcsa pestiek. Bp.,1927, (Légrády-ny.),(Légrády-ny.), 240 p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, a gerincen kis szakadásokkal.