15131.
431. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Dvihally Géza (szerk.) Esztergom örömnapja 1915 augusztus 11. Emlékkönyv Ő császári és királyi fenségeik a trónörököspár Károly Ferenc József főhercegnek és Pármai Zita főhercegnőnek dr. Csernoch János bibornok, hercegprimásnál tett esztergomi látogatása alkalmából. Esztergom, 1915. Buzárovits. [28] p. 15 t. fényképek Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. foltos