15133.
431. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.),216 p.+ 2 t. (térképmellékletek.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a térképek szélén hajtásnyomokkal.