15199.
431. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Panoráma: Magyarország Írásban és Képben (11., 14. köt.): Budapest - Veszprém - Bakony, Budapest - Somogy - Zala. Bp.,1959-1961, Panoráma. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, az egyik kötése sérült.