15179.
431. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Bp.,1943, Danubia. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen és az elülső táblán sérüléssel.