19006.
431. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
160 000 HUF
Arany (Au/14k) DOXA 1000.50 analóg kijelzős, dátumfunkciós, quartz férfi karóra, barna bőr szíjjal. Jelzett. d: 33 mm. Működik. Kopott, számlapon korrózió, tokon apró karcok, fedelénél egy nagyobb karc. Gyári óradobozában.