Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition zománcozott fém jelvény T:1 közte zománchiba United States of America 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition enamelled metal badge C:UNC among enamel error
Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon
Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) ...
Ausztria 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:2 szennyeződés Austria 1912. "XXIII. International Eucharistic Congress Wien 1912" gold plated bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU dirty
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Csehszlovákia 1958. "IV. MAJSTROVSTVA SVETA - BRATISLAVA ARCS (IV. Világbajnokság - Pozsony Csehszlovák Repülőszövetség)" festett ejtőernyős világbajnokság jelvény (15x21mm) T:1-,2
Csehszlovákia ~1960-1980. "SČSP" Csehszlovákia-Szovjetúnió festett Al jelvény + "Nyári fesztivál - Česká Lípa" festett fa jelvény T:1- Czehslovakia ~1960-1980. "SČSP" Czehslovakia-Soviet Union painted Al badge + "LETNÍ SLAVNOST - ČESKÁ LÍPA" painted wood badge C:AU
Lengyelország 1923. "Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU