Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Öntödei Vállalat Soproni Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus - Budapest 78" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (82mm) T:1-
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." silver patinated bronze commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." kétoldalas bronz emlékérem eredeti díszdobozában (69mm) T:1- Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." bronze commemorative medallion in original case. Sign: Kálmán Renner (69mm) C:AU
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1-
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1,1-
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Herzog Saroltának Budapest - Az érdem jeléül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Budapesti Országos Kiállítás 1885" feliratú dísztokban, korának megfelelően kopott állapotban (65mm) T:1- kis ph.
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Morelli Gusztávnak Budapest - Közreműködése elismeréséül" bronz emlékérem kettévágva, dísztokba rögzítve (52mm) T:2