Julius Sém: Papírové Peníze - na území Ceskoslovenska 1762-1967 (Papírpénzek Csehszlovákia területén 1762-1967) Numismatická Spolecnost Ceskoslovenska - Pobocka Liberec, Prága, 1967. Cseh nyelvű kötet, használt, jó állapotban.
Rainer Stahlberg - Colin R. Bruce II: Standard catalog of Stocks and Bonds. Krause Publications, Amerikai Egyesült Államok, 2002. Használt, de jó állapotú könyv.
Henryk Wielecki - Rudolf Sieradzki: Wojsko Polskie 1921-1939 - Organizacja i odznaki artylerii. Oficyna Wydawnicza, Pruszków, 1997. Használt, de jó állapotban.
Henryk Wielecki - Rudolf Sieradzki: Wojsko Polskie 1921-1939 - Organizacja i odznaki artylerii. Oficyna Wydawnicza, Pruszków, 1997. Used but in good condition.
Henryk Wielecki - Rudolf Sieradzki: Wojsko Polskie 1921-1939 - Odznaki pamiatkowe piechoty. Wydawnictwo CREAR, Warszawa, 1991. Használt, de jó állapotban.
Henryk Wielecki - Rudolf Sieradzki: Wojsko Polskie 1921-1939 - Odznaki pamiatkowe piechoty. Wydawnictwo CREAR, Warszawa, 1991. Used but in good condition.
Henryk Wielecki - Rudolf Sieradzki: Wojsko Polskie 1921-1939. Wydawnictwo CREAR, Warszawa, 1992. Jó állapotban.
Henryk Wielecki - Rudolf Sieradzki: Wojsko Polskie 1921-1939. Wydawnictwo CREAR, Warszawa, 1992. Good condition.
Austria Münzkatalog 1790-1989. Wien, Verlag Netto-Marktpreiskatalog. Egészvászon-kötés, használt, jó állapotban, a papír védőborító kissé kopott, szakadt.