Hans L. Grabowski - Manfred Mehl: Deutsches Notgeld Band 1: Deutsche Serienscheine 1918-1922 (A-K) (Német szükségpénzek, 1. kötet: Német sorozat tanúsítványok 1918-1922 (A-K)). Gietl Verlag, Regenstauf, 2003. Újszerű állapotban, a borítón kisebb sérülés.
Paul Grotemeyer: Da ich het die gestalt - Deutsche Bildnismedaillen des 16. jahrhunderts (16. századi német portréérmék) Prestel Verlag, München, 1957. Használt, jó állapotban, a műanyag védőborító sérült.
Wolfgang Hasselmann: Die privaten deutschen Notmünzen, Band 3: Katalog der privaten Ausgaben 1916-1921 (A magánkiadású német szükségpénz érmék). H. Gietl Verlag & Publikationsservice, Regenstauf, 2000. Használt, jó állapotban.
David Jen: Chinese Cash - Identification and Price Guide. Krause Publications, Amerikai Egyesült Államok, 2000. Használt, de jó állapotú könyv, a borítón kisebb sérülésekkel.
Reinhold Kaim: Russische Münzstätten Münzzeichen Münzmeisterzeichen. Klinkhardt & Biermann, Braunschweig, 1971. Használt, szép állapotban, tulajdonosi bélyegzés
Reinhold Kaim: Russische Münzstätten Münzzeichen Münzmeisterzeichen. Klinkhardt & Bi ermann, Braunschweig, 1971. Used but in good condition, owner stamp
Radosvet Kamenov: Bulgarische Münzen 1880-1980. (Bolgár érmek 1880-1980) Jusautor, Szófia, 1983. Német nyelvű kötet, használt állapotban, a lapok felső sarkában kis tollas vonások.
Martin Kozlowski: Poland - Military medals and decorations the people's republic of Poland 1943-1975. Toronto, 1980. Használt, jó állapotban / Used but in good condition
Harold Mattingly, Edward A. Sydenham: The Roman imperial coinage - vol. IX. Valentinian I - Theodosius I. Spink & Son, London, 1968. Szép állapot / Good condition