31654.
431. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
1925. "Békessy Béla Emlék Verseny - I. díj" kétoldalas, jelzett, aranyozott Ag díjplakett, "SGA" gyártói jelzéssel (59,96g/0.800/39x69mm) T:2 aranyozás kopott