Német Szövetségi Köztársaság DN "Köningstein-erőd" fém emlékérem (35mm) T:2 German Federal Republic ND "Königstein Fortress" metal commemorative medallion (35mm) C:XF Krause N# 162812
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli "ÖNTŐ MINTA" feliratú lezárt, műanyag tasakban. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO" (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic "ÖNTŐ MINTA (casting pattern)" foil packaging. "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONA...
Németország 1998. "Jézus Krisztus keresztre feszítése" kétoldalas, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:1 Germany 1998. "Crucifixion of Jesus Christ" two-sided, silvered Cu medallion with certificate (40mm) C:UNC
Németország DN "Maria Euthymia Clemens nővér" kétoldalas fém plakett. Szign.: G (~82mm) T:1-,2 Germany ND "Clemens Schwester Maria Euthymia" double-sided metal plaque. Sign.: G (~82mm) C:AU,XF
Olasz Állmok / Pápai Állam 1822B 1/2B Cu "VII. Piusz" T:2- patina Italian States / Papal States 1822B 1/2 Baiocco Cu "Pius VII" C:VF patina Krause KM#1278
Olaszország 1960. "Nemzetközi Mezőgazdasági Vásár Verona" kétoldalú ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban T:1 patina Italy 1960. "FIERA AGRICULTURA INTERNAZIONALE - VERONA" two sided Ag plated medallion in original case C:UNC patina
Szovjetunió 1982 "Alekszandr Mihajlovics Geraszimov 1881-1963 festőművész" bronz emlékérem s: Volkov. d:60 mm T: 1- / 1982 Soviet Union "Aleklsandr Mihailovich Gerasimov" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU