11006. 431. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
1853 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Az aknaszlatinai Kinga nevű sóakna, Varsányi rajza után kőre rajzolta Rohn, litográfia, papír, hajtott, kissé foltos, körbevágott, 19x22 cm
Photo of the item taken by : hsz