11008. 431. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
16
0 HUF
1854 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Budavár Mátyás király idejében, Dürer Alb. után razj. Varsányi. Acélmetszet, papír, litográfia, körbevágott, 13x20 cm, 20x25 cm
Photo of the item taken by : hsz