2 400 HUF
27
1859 Kolozsvár, új református templom - Neue reformirte Kirche in Klausenburg. Acélmetszet, papír, Ludwig Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette A. Rottmann, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 16×12 cm